Gala Laureatów Konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2022

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Gali Laureatów Konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2022.
Już po raz dziewiętnasty Redakcja kwartalnika Wokół Płytek Ceramicznych wyróżniła i uhonorowała najciekawsze kolekcje płytek w ramach konkursu.
Nasze Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych podczas tego wydarzenia reprezentowali – prezes zarządu dr hab. inż. Adam Baryłka, wiceprezes Elżbieta Janiszewska-Kuropatwa oraz dyrektor biura Kinga Kwaśniewska.


➡️Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest od 2004 r. przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”.
➡️ Celem konkursu PERŁY CERAMIKI UE jest wyłonienie kolekcji płytek ceramicznych najbardziej wyróżniających się na rynku pod względem wzornictwa i jakości, najlepiej wpisujących się w trendy światowej mody.
➡️ Konkurs jest otwarty dla wszystkich producentów, polskich i zagranicznych. Niezależne jury, oceniające zgłoszone produkty i przyznające kolekcjom tytuły PERŁA CERAMIKI UE, składa się z uznanych autorytetów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, architektury i wyposażenia wnętrz. Dystrybutorzy płytek ceramicznych wybierają najlepsze kolekcje, które otrzymują tytuł PERŁA CERAMIKI DYSTRYBUTORÓW.
➡️ Każdego roku przyznawana jest też WIELKA PERŁA CERAMIKI UE, którą otrzymuje producent największej liczby kolekcji nominowanych do kolejnych etapów konkursu przez jury. W tym roku statuetka została przyznana Ceramice Paradyż Sp. z o.o.

🏆Gratulujemy wszystkim nagrodzonym! 🏆🏆🏆

About the author: SITPMB