Dzień Budowlanych 2023

Szanowni Państwo,


W imieniu partnerów współorganizujących tegoroczne uroczystości „Dnia Budowlanych 2023”, organizacji pracodawców, związku zawodowego, samorządu zawodowego i gospodarczego oraz innych instytucji polskiego sektora budowlanego mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w centralnej uroczystości z okazji naszego święta.

Uroczyste spotkanie środowiska budowlanego odbędzie się 3 października 2023 roku w Warszawie, w Teatrze SABAT przy ul. Foksal 16.


W uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz państwowych, samorządu, instytucji naukowych, związków, izb, stowarzyszeń branżowych, pracodawcy oraz związkowcy.

Uroczystość będzie okazją do spotkania przedstawicieli różnych środowisk budowlanych, mieszkaniowych i przemysłu wyrobów budowlanych, do wymiany poglądów na temat sytuacji i perspektyw naszego sektora, okazją do pogłębienia integracji ludzi na co dzień zajmujących się budownictwem i decydujących o jego sprawach.

W programie przewidujemy wystąpienia gości, przedstawicieli środowiska budowlanego a także wyróżnienie osób szczególnie zasłużonych dla budownictwa i mieszkalnictwa.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania odbędzie się część artystyczna w wykonaniu gwiazd Teatru Sabat
– show trwający 70 minut – pt. THE BEST OF BUDOWLANI DAY, bankiet oraz dancing ze śpiewem na żywo.

Podczas spektaklu usłyszą Państwo i zobaczą znakomite utwory z repertuaru polskich i zagranicznych gwiazd.

Teatr Sabat to znakomici wokaliści, wspaniały balet, tancerki akrobatyczne, brawurowo tańczony kankan oraz ponad 200 pięknych, barwnych kostiumów. To wszystko w wykonaniu całego zespołu Teatru, na czele z Królową Polskiej Rewii – Małgorzatą Potocką.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w święcie Dnia Budowlanych 2023 w Warszawie!

Udział w Dniu Budowlanych jest odpłatny: 470 zł + 23% VAT (szczegóły w karcie zgłoszeniowej).

Liczba miejsc ograniczona!
Liczy się kolejność zgłoszeń.

Kartę zgłoszeniową należy przesłać w terminie do dnia 20 września 2023 r.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w święcie Dnia Budowlanych 2023 w Warszawie!

 

  

About the author: SITPMB