Członkowie wspierający

Producentem elementów murowych z betonu komórkowego

SOLBET - lider w produkcji betonu komórkowego w Polsce

Solbet jest największym producentem elementów murowych z betonu komórkowego w Polsce. Oferuje ponadto chemię budowlaną na bazie cementu i wapna oraz gipsu.

SOLBET to lider, największy producent elementów murowych z betonu komórkowego w Polsce. Beton komórkowy jest produkowany przez SOLBET od 1951 r. Centrala firmy mieści się w Solcu Kujawskim, w zakładzie o największej dobowej produkcji betonu komórkowego w Europie. Grupę Kapitałową SOLBET tworzy obecnie 8 zakładów. SOLBET to równocześnie producent chemii budowlanej. Zakład w Aleksandrowie Kujawskim zajmuje się produkcją zapraw, tynków, klejów na bazie cementu i wapna. Natomiast Zakład w Rogowcu oferuje chemię budowlaną wytwarzaną na bazie gipsu.

Marka SOLBET to nie tylko materiały budowlane i chemia budowlana, ale także zakład SOLMASZ, w którym produkowane są linie technologiczne wykorzystywane w produkcji betonu komórkowego. SOLBET inwestuje ponadto w odnawialne źródła energii.

SOLBET, dzięki temu, że produkuje materiały ścienne oraz chemię budowlaną, jako jedyny producent na rynku oferuje tak szeroki i kompletny system do wznoszenia ścian z betonu komórkowego. Systemowe podejście do procesu budowlanego przynosi korzyści inwestorom, projektantom, wykonawcom i partnerom handlowym.

Produkty sygnowane marką SOLBET są sprzedawane w Polsce oraz w wielu krajach Europy: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii, Norwegii, Belgii, Czechach, Rosji, na Węgrzech, Słowacji, Litwie, Łotwie, Ukrainie i Chorwacji.

Firma SOLBET wciąż się rozwija, wykorzystując swoje możliwości, potencjał i sprawne zarządzanie. Potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu Grupy Kapitałowej SOLBET jest szereg nagród oraz rosnący udział w rynku materiałów budowlanych.

Więcej informacji na www.solbet.pl 

0
Lata działalności
0
Czynnych oddziałów i sekcji
0 +
Uzyskane odznaczenia
0 +
Wykonanych szkoleń