Konferencja BIM4industry 2023

Miło jest nam poinformować, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych objęło Patronatem Konferencję BIM4industry 2023.

BIM4industry to niekwestionowanie najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce. To niepowtarzalna okazja do spotkania i dialogu dla wszystkich zaangażowanych w rewolucyjne zastosowanie technologii BIM w przemyśle. Konferencja jest platformą, na której przedstawiciele różnych środowisk mają możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz tworzenia inspirujących powiązań wokół wspólnej idei.

Czwarta rewolucja przemysłowa, zwana „Przemysłem 4.0”, powoduje, że budownictwo konsekwentnie dostosowuje się do bardziej rozwiniętych cyfrowo gałęzi przemysłu. To zmienia nie tylko sposób projektowania i budowy, lecz także późniejszego użytkowania i zarządzania obiektami.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster) oraz hub4indystry European Digital Innovation Hub Krakowskiego Parku Technologicznego.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycja konferencji BIM4industry, 5 grudnia 2023 roku. Podczas konferencji, w towarzystwie ekspertów, prześledzimy cały proces inwestycyjny: od planowania, poprzez projektowanie i realizację, aż po utrzymanie inwestycji, wykorzystując zaawansowaną metodykę BIM, tak, aby każdy uczestnik mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Podobnie jak ostatnio, wydarzenie organizowane jest w formule online, dzięki czemu uczestnicy mogą być z nami bez względu na to, gdzie się znajdują. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy dokonać rejestracji za pośrednictwem strony www.bim4industry.pl  

Do zobaczenia!

🟡 𝟓 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫.
🟠 𝐨𝐧𝐥𝐢𝐧𝐞
🟡 udział bezpłatny

Więcej na temat wydarzenia: www.bim4industry.pl
Rejestracja: www.bim4industry.pl

Zapraszamy w imieniu BIM Klaster i hub4industry 

About the author: SITPMB