mgr inż. Elżbieta Janiszewska – Kuropatwa nominowana w plebiscycie “Złoty Inżynier 2021”

Rozpoczął się 28. plebiscyt o tytuł “Złoty Inżynier 2021” organizowany przez “Przegląd Techniczny” i Federację Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Naczelną Organizację Techniczną (NOT).

W tegorocznej edycji w gronie nominowanych do tego tytułu jest nasza Koleżanka mgr inż. Elżbieta Janiszewska -Kuropatwa – wieloletni dyrektor departamentu w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego, Podsekretarz Stanu w Ministerstwach Budownictwa i Infrastruktury (2006-2008), Wykładowca PW oraz SGH w Warszawie. Członek  PZITB oraz SITPMB, gdzie od 2018 r jest Wiceprezesem.

W kadencji 2008-2012 pełniła funkcję Sekretarza Generalnego ZG PZITB. Wiceprzewodnicząca Komitetu Naukowo-technicznego FSNT-NOT Gospodarki Energetycznej, członek Komitetu FSNT-NOT ds. FEANI (EUROINŻYNIER) oraz Komisji Konkursu Mistrz Techniki NOT. (informacja o działalności zawodowej i społecznej nominowanej Koleżanki – „PT” 4/21)

Zapraszamy do głosowania i oddanie głosu na naszą Koleżankę mgr inż. Elżbietę Janiszewską-Kuropatwę, poprzez wypełnienie formularza konkursowego na stronie internetowej „Przeglądu Technicznego” www.przeglad-techniczny.pl, w zakładce https://plebiscyt.przeglad-techniczny.pl/, gdzie została opublikowana pełna lista kandydatów.

Liczymy na Państwa głosy.

About the author: SITPMB